سومین جشنواره هنرهای تجسمی کودکان و نوجوانان

لطفا به این آدرس مراجعه نموده و خود قضاوت گر باشید. http://www.koodakart.ir/

(رشد و توسعه هنری)

مجید ملانوروزی، مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد، درباره برگزاری سومین جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان که قرار بود در نیمه اسفندماه سال ۹۲ برگزار شود توضیح داد: حدود یک ماه است که به عنوان مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی مشغول کار هستم و در جریان برخی از امور نبودم از طرفی نیز با مشکل بودجه مواجه بودیم و برخی از برنامه‌هایی که قرار بود برگزار شود به دلیل عدم هماهنگی‌های لازم و تأمین بودجه امکان اجرایی شدن پیدا نکرد و جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان نیز از آن جمله است که برای برگزاری با کیفیت بهتر و بهره‌گیری از امکانات مناسب‌تر برگزاری آن را به فرصت دیگری در سال جدید به تعویق انداخته ایم. 

او با اشاره به اهمیت بحث کودک و نوجوان در برنامه‌های هنرهای تجسمی گفت: باید توجه کنیم که از موازی‌کاری و همزمانی جشنواره‌های مختلف در کنار هم پرهیز کنیم و به همین منظور با توجه به اهمیت بحث کودکان و نوجوانان در امور هنرهای تجسمی بهتر دیدیم که برگزاری آن را به فرصت مناسب‌تری در سال آینده موکول کنیم.
- سال 93 از نیمه گذشت و بیش از یک سال از تاریخی که قرار بوده داوری آثار صورت پذیرد نیز و جای بسی تعجب است که زمان مناسب اجرای برنامه در این نزدیک به 400 روز یافت نشده است. چگونه می توان رشد و توسعه هنر کودک و نوجوان را شاهد بود حال آنکه ... .

/ 0 نظر / 21 بازدید